Qen

Shitet nga: Ardit 25 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni është shum i mir,poashtu edhe i ushtruar fizikisht ngase e kam rritur vet. Qeni ka ngjyr te bardhë,dhe gjinia e tij është mashkull. Ka mirqenie te mir (i pastert).Racën e qenit nuk e di po është qen rojtes sepse nena e tij eshte rojtese e deleve.Me nje fjal eshte nje qen shum i mir dhe ruan sikur te ishte nje njeri te cilin ia vlen ta mbajm mirpo arsyeja pse e qes ne shitje kete qen eshte sepse shuma e ketij qeni me duhet per qeshtje personale edhe pse nuk eshte e lart. Per me shum informata lajmruhuni ne numrin e telefonit 044704924 por ju lutem telefonate le te behet nga ora 2 e pasdites deri ne ora 8 e mbremjes.Ose diteve te vikendit nga ora 8 e mengjesit deri ne ora 8 e mbremjes.Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim