Qeni pastor gjerman

Shitet nga: P 07 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
SHitet Qeni pastor gjerman i ka 7 muj

osht i vaksionun

osht shum agresiv per oborr dhe shum i ndegjushem

e shes se nuk po ka kush mu kujdes per ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim