Qeni quhet Riki

Shitet nga: Bekim kadriu 11 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni quhet Riki. Eshte i ndequshem,urte dhe ka deshire te loz me pronarin. Qeni i ka 7 muaj. Qeni eshte si ne foto. Shitet 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim