Qeni raca italine llagota romagnolla

Shitet nga: Afrim 09 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen Raca italiane i specjalizuar per gjetjen e tartufit shum puntor dhe tejet i ndegjushem
Vequri e tij asht shum i lidhun me pronarin dhe i sjellshem me familjaret ka shum pak kso race ne Kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim