Qeni

Shitet nga: behar 13 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte nje minik i vogel siq shihet ne foto ka gezof te zi eshte akoma i ri i ka 3 muaj dhe eshte shume i mir .eshte edhe i kulturuar um ka ardh prej Austrise per me shum informata kontaktoni ne numrin 045-217-664 ose 045-516-043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim