Qeni

Shitet nga: Amir 19 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen imir 1vjet ivaksionun arsyja e largimit nuk ka kush merret me te prandaj ne vendosem qe ta heqim dhe eshte shum ishtir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim