Shes minikin

Shitet nga: Arjani 17 Shk 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes minikin esht i ndegjushem shum esht i shtir dhe esht vezhgus i o borrit ne ter ant per ma shum e shini ne foto dhe kontaktoni ne nr e tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim