Shiten 10 kelysh

Shitet nga: Tini 11 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 10 kelysh ose me pak.Jane te bukur dhe te mir per oborr.Jane 1 muajsh.Qmimi per nje kelysh 30 EURO,bejme edhe zbritje.Me shendet jan ne rregull.Ju mirpresum ! Per me shum na kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim