Terrier

Shitet nga: Qen Terrier 12 Dhj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
i ndegjueshem , shtepiak , gjuetar dhe eshte mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim