U shit flm merr jep

Shitet nga: Meti 20 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni 18 mujsh eshte shum imir siq shihet edhe ne foto,
ndrrim i mundshem me iphone samsung plluma dhe me ndonje send qe me konvenon.
kontakti edhe ne wiber 37745535615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim