U shiten flm merrjep

Shitet nga: Eron 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   135 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 2 Qen Pikinez te mbajtur mir,Te kendshem per fëmij .Ngjyra Kuqe dhe. Bardh,Gjinija Meshkuj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim