Vuqjak

Shitet nga: cccc 18 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
11 muj shum I Mir I urt dhe besnik I madh ndaj pronarit pe shes se spo kam ven me majt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim