klush minika

Shitet nga: Minik 09 Jan 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysh minikat i kan 1muaj jan shum te hjeshem dhe intelegjen shum tmir per oborr klysht jan 2meshqi dhe 2femra per info viber +37745545194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim