pasavc'e original 100%

Shitet nga: urim 07 Gsh 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes pasavcen 1 vjet e 7muj vemetem nje her ka pllej shos dhe klysht e saj shum te mir . njek lepurin dhelpren kaprrollin, per derr sekum provu hala . shitet per arsyje qe skom koh mu kujdes per ta . flm per mirkuptim
Qmimi i saj esht shum i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim