pastor gjerman i zi

Shitet nga: genc 02 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes pastor gjerman i zi
shum i ndegjushem dhe aktiv merr komanda shum shpejt
mosha 5 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim