qen HASKY

Shitet nga: mentor 06 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
qen HASKY osht i vaksinum,i ka 1vjet e 3muj,eshte i gjinis mashkull,osht komunikativ dhe i afert me njerz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim