rotfailer

Shitet nga: drilon 23 Tet 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
rotfailer (qeni) ka 1 vjet dhe eshte per ruajtjen e shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim