shes klysht femen dhe mashkull

Shitet nga: bossi 11 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes dy klyshat shum te mir ky me lara e ka zemren ne shpin osht femer ky i bardhi esht mashkull viber +37745608762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim