shes miniket dhe nji mashkull te vogel

Shitet nga: xxxxx 13 Dhj 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes miniket 2copa femra dhe nji klysh mashkull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim