shiten zagaret 3ngjyresh

Shitet nga: hyzri 19 Jan 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
jane 4 muaj e gjysme , te vaksinuar dhe ngjendje shume te mire shendetsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim