aijpad

Shitet nga: kimi 13 Jan 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Shpendë
baj ndrim ajpadin me pula dhe knus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim