kanarina

Shitet nga: kanarina 10 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten kanarinat qift me 5 zoj dhe kafazin koplet me dy fole per vez dhe ushqim 3 kg .kurse ndaras nga nje zog 20 er
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim