Shitet Lopa

Shitet nga: Zyber 06 Gsh 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Lop eshte e majme , ka dy vjet qe e kam blere por nuk po kam ku me qu qumshtin.Tani lopa eshte barce dhe eshte pjella e dyte.Zakonisht kjo i qet deri 18 litra ne dite pa krune. Behane ska hiq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim