Viqi femen raca simental

Shitet nga: Zjada 02 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Eshte 2 jave dhe shum i mire pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim