Vitamina per Qen

Shitet nga: astrit 07 Gsh 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Të tjera
-Multivitaminat Gold Standard Multivitality-(Made in USA)
Tabletat me salc mishi permban 18 vitaminat esenciale qe nevoiten per zhvillimin e qenit tuaj Permbajn :Choline 25mg
Vitamina C (Ester-C®) 17.5mg
Vitamina E 17.5mg
Zink 6mg
Hekuri 3.5mg
Niacin (B3) 0.675mg
375mcg Bakri
Vitamina B2 375mcg
Pantothenic Acid (B5) 0.35mg
Vitamina B6 0.35mg
Vitamina A 60mcg
Vitamina B1 0.175mg
0.125mg Mangani
Biotin 50mcg
Magnezi 0.05mg
Vitamina D3 0.3mcg
Selen 2mcg
Vitamina B12 0.5mcg
Duke perfshir edhe vitamin D e cila ecila forcon eshtrat dhe dhembet e qenushit tuaj,Permban Proteina 23%, dhe llojet esenciale te mineraleve per qenushin tuaj,permban omega 3,6,9 e cila i jep shkelqeim Qimes se qenit dhe rrit imunitetin e organizmit

Perdorimi :Dozimi:(Nje pako permban 240 Tableta)100% Made in USA..

Kelyshet (mbi 8 javë) - 2-3 tableta në ditë.
qen të vogël (deri në 10 kg.) - 2 tableta në ditë
qen Mesem (10-25kg) - 3 tableta në ditë.
qen i madh (25-40kg) - 4 tableta ditore
qen gjigand (40 kg plus) -. 5 tableta në ditë Tablet / s duhet të shtohet i teri ose shpërbehet në ushqim me lagështi dhe të përziera në të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim