SHES BICIKLETAT DHE SKIJA

Shitet nga: dioni 09 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
SCOTT
CANYON
KTM
dhe SKIJA
VIBER; 044761938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim