BIÇIKLETË

Shitet nga: Astrit Shehu 11 Gsh 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet biçikleta STOKE e ardhur nga zvicrra. Eshte ne gjendje shum te mire dhe e servisuar me pjese originale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim