BICIKLET ME DISQE

Shitet nga: BENI 16 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
BICIKLETA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT medhesia 28-qe e pershtatshme per asfalt dhe rrug rurale posedon amortizera funksional para dhe p[as goma te reja etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim