BMX

Shitet nga: Megzon 14 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shes Bicikleten BMX osht shum e mir e rujtne vetem koshnicat nuk i ka duhet me ja ble dhe hec shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim