Biciklet 110

Shitet nga: njazi 25 Maj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
esht ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga gjermani me 18 shpejtsi frenat me disk me armotizera para dhe prapa ,a sht e aLUMINIT SHUM E LET ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim