Biciklet mtb

Shitet nga: Biciklet shimano 19 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet bicikleta ngjendje shum t rregullt e pajisur me 2 disqe me glicerin esht e pershtatshme per te gjitha terrenet ka amortizerin fox gold me ajr dhe bllokad gjithashtu esht pak e perdorur

Nr viber +37745217512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim