Biciklet pilot

Shitet nga: Biciklet 18 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta eshte shum pak e perdorur dhe ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim