Biciklet

Shitet nga: mentor 15 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
shes bicikleten e ardhur nga austria pjest i ka shimano i punojn me drite para dhe mbrapa na kontakto dhe ne viber 049-530-590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim