Bicikleta!

Shitet nga: Adhurim 16 Gsh 04:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta ka 21 shpejtsi! Eshte e ruajtur dhe pak perdorur. Eshte si ne foto. Gjendet ne Ferizaj! Mund te lajmroheni ne 049-836-689( Oferta Hej!) Apo te shkruani ne viber +37744891225. Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim