Bicikleta CULT me disqe

Shitet nga: Cult 09 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta te gjitha pjeset i ka Shimano Deore.
Ka disqe per frenim,goma CONTINENTAL, e gjitha eshte nga alumini dhe peshon 12.8kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim