Bicikleta Shimano

Shitet nga: Shimano 25 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

666 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shes bicikleten SHIMANO ne gjendje te rregull prodhim gjerman i ardhur nga gjermania qmimi 666 euro i diskutushem.
Kontakti permes tel dhe viber +37744225564.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim