Bicikleta shum e rujtun

Shitet nga: valon 24 Tet 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
shes biciklea me firma jon shum te mira dhe te lehta edhe shum te ruajtura :

bicliket CUBE XC30 madhesia 29 cmimi ngjyra (karbon) e zez me vija te gjelberta 30 shpejtesi cmimi 800 euro

biciklet BERGAMONT BGM 4.2 madhesia 26 ngjyra (karbon) e zez me vija te kalter 30 shpejtesi cmimi 600

biciklet BERGAMONT BGM KIEZZ madhesia 26 ngjyra (karbon) e kaft 24 shpejtesi cmimi 600 euro

biciklet BULLS madhesia 26 ngjyra e badh dhe e kuqe 21 shpejtesi cmimi 400 euro

te gjitha bicikletat jan te ardhura nga norvegjia te interesuarit le te kontaktojn : 045624332 ose viber +4748688071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim