Bicikleta sport

Shitet nga: Bicikleta 1 03 Pri 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet dhe ndrrohet me qka me konvenon kontakt ne tel 044 274 001 ose viber +38344274001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim