Bicikleta sportive Decathlon profesionale 24 sped

Shitet nga: Bekim 09 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shes bicikleten decathlon me 24 shpejtsi asht biciklet profesionale e prodhuar ne franc asht ne gjendje shum te mir teknike dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim