Bicikleta

Shitet nga: Xhevdeti 21 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt dhe shume praktike per perdorim nga te gjitha moshat per ma shume informata kontaktoni me nr e shkruar me larte.
Per blersit serioz qmimi eshte I ndryshueshem.
Koha per kontakt eshte prej ores 9:00 deri ne ora 20:00.
Ju falenderoj per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim