Bicikleta

Shitet nga: Donart 28 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet Bicikleta MOLINTEC DH5 , e Sapo Ardhur Nga Gjermania Esht Në Gjendje Te Mir dhe ka Diska esht Tip-Top . Per Me Shum Info Mund Te kontaktoni edhe ne Viber por Viber esht me nr tjeter +38649889376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim