Biciklete GIANT

Shitet nga: Amir 18 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Me shum informata Teli:044570962 dhe viber free
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim