Biciklete SCOTT

Shitet nga: Afrim 16 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet Scoti i sapo ardhur nga Gjermanija esht me disqe dhe me goma trasha ndash per mal ndash per qytet shum i mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim