Biciklete Shimano

Shitet nga: Shimano 18 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

666 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shesë Bicikletën Shimano origjinal në gjendje të rregullt prodhim Gjerman e ardhur nga gjermania viti i prodhimit 2013 , me 27 shpejrësi me disqe në të dy rrotat.
Qmimi 666 euro i diskutushëm .
Mund të më kontaktoni në tel dhe vibër +37744225564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim