Biciklete classic cat2 leopard

Shitet nga: Dardan 02 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   120 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje te rregullt. Ka driten e perparme dhe te mbrapme. frenat punojne 100 perqind ne te dyja rrotat,edhe shpejtesite jane funksionale gjithashtu.

Ndrrim i mundshem me mountain bike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim