Biciklete

Shitet nga: Fatlum 17 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Ka ngjyr te kalter e te verdh nje gum te shperthyne dhe qjithshka ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim