Biqiklet

Shitet nga: fiton 12 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
biqikleta eshte ne gjendje te rregullt shes biqikleten ose bej ndrrim me BMX mond te kontaktoni ne kta numra 044863770 dhe 045659493(viber)+37745659493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim