CUBE PROFESIONALE ME DISQE ME GLICERINE

Shitet nga: MENTOR 14 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Mountainbike
Bicikleta esht e markes me te mir te bicikletave CUBE ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga CH

FRENIM ME DISQE ME GLICERIN

AMORTIZER GOLD ME AIR DHE ME BLLOKAD NGA TIMONI

VIBER +37744280490

30 SPEED 10x3

BANDASH 2 PALESH DUPLLO

GOMA TE REJA

NDRRUESIT E SHPEJTESIVE XT-DEORE

PEDALE PROFESIONALE

VIBER +37744280490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim