Dy biciklla nje kercher auto lajre fshis rrymes ..

Shitet nga: Benjmin reshani 30 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
2bicikleta firmt fisher njore me specjal alumui firma e pa njoher 300€ një kercher por larje te atumjetve 250€ Nje fshis e rrymes kercher ësht e parapane por baushtella ngre pluhrin dhe uj 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim