KILOMETRAZHA PER BICKLETA TE REJA ME 28 funksione

Shitet nga: 045646238 30 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   12 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
MATES PER BICKLETA TE RI I NE PAKET NGA- ITALIA ME 13 FUNKSE.
KILOMETRAZHAT JAN ORIGJINAL TE IMPORTUAR NGA ITALIA.
gjithashtu jan shum te sakt une vet i kam testu e ben matjen e kohes sa koh ke vozit e tregon shpejtesin maksimale dhe mesatare distancen sa kilometra rrug e ke vozit oren si dhe shum funksione te tjera.
jan te reja te pa perdorura per porosi me te medha qmimi behet me i lir
BICIKLETA VJEN ME TE GJITHA PAISJET PER MONTIM +kilometrazhat jan te njejta si kto ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim